Брати-універсали: Subaru Outback та Subaru Legacy

12 Sep

За зовнішністю ці автівки дуже схожі, однак варто опинитися за кермом, як одразу відчувається різниця: Legacy жваво нарізує швидкісні віражі, тоді як Outback з легкістю долає пересічену місцевість.

Сімейство Subaru Legacy завжди містило універсал. Але на території України Legacy ми зустрічали більше як седан, а Outback – як універсал. Настав час змінити ці стереотипи. Отож, ми спробуємо порівняти дві автівки з ідентичним кузовом. Наша мета – чітко зрозуміти, що ж вони являють собою та для чого вони призначені.

Простору всередині універсалів достатньо. До чудової оглядовості та великих дзеркал Subaru ми вже звикли. І лише широка передня стійка перекриває огляд під час крутих поворотів. За параметрами простору у салоні та багажному відсіку автівки ідентичні, проте зовні модель Outback виглядає набагато більше, ніж звичайний універсал Station Wagon. Це дійсно так. Основна відмінність – на 100 мм більша висота, бо кліренс Outback на 63 мм більший, а на даху встановлені штатні рейлінги. Невеликі відмінності за габаритами зумовлені різними бамперами та тим, що Outback налічує розвиненіші арки на колесах попереду та пластикові накладки позаду. За зовнішнім виглядом автівки дуже схожі. Вони мають багато спільного: інтер’єр та устаткування, уніфіковані технічні складові.

Оскільки наші автівки обладнані однаковими трансмісіями, то їхні динамічні характеристики напряму залежать від двигунів. Коли автівці потрібно різко набрати швидкість, 2,5-літрова модель різко прискорюється майже без затримки, тоді як дволітрова у цей момент наче спотикається.

Розмір шин тут також важливий, адже система повного приводу у цих моделей однакова. Під час поворотів Legacy Station Wagon на низькопрофільних покришках дивовижно чітко дотримується траєкторії та дає змогу долати пологі віражі на високій швидкості.

Legacy Station Wagon очікувано швидше. Для того, щоб зупинитися, важкий Subaru Outback вимагає в середньому на 4 м більше шляху та на 0,3 с більше часу.

На ринку України Subaru Legacy Station Wagon пропонується лише з дволітровими двигунами та з двома типами трансмісії (механічна та варіатор). Outback можна придбати не лише з 2,5-літровим двигуном та аналогічними КП, але ще й 3,6-літрову версію з автоматом. Дволітровий силовий агрегат для Legacy Station Wagon в Україні не передбачається. А ось для Outback він є основним.

Якби ми обирали лише з цих двох автівок, то, напевно, зупинили б свій вибір на Legacy Station Wagon, бо вона в основному призначена для руху по асфальту, та і вартість її менша. А під час прогулянок на природу або на пляж цей універсал, завдяки постійному повному приводу, дає змогу досить впевнено долати піщані пастки. Однак поза трасою так іноді хочеться мати декілька запасних сантиметрів під дном автівки, щоб вправно проскакувати над люками, що виступають, та спокійно забиратися на бордюри. Та і по розбитому шосе рухатися без зайвого тремтіння та пробоїв підвіски приємніше. Усе це надає Outback. А тому для нас питання залишається відкритим. Може, для вас воно вирішене?

 

Шукаєте потриману автівку? Завітайте на сайт auctionexport.com! Тут Ви знайдете безліч лотів з детальним описом характеристик автомобіля. Зверніть увагу, що вподобану автівку ви маєте змогу придбати з доставкою у будь-яке місто на території України з Канади або США.

Продаж Subaru Legacy з доставкою у Маріуполь

Продаж Subaru Outback з доставкою у Маріуполь

 83 total views,  1 views today

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *